- OFERTA USŁUG

Czyszczenie specjalistyczne-metodypracy

CZYSTY DACH

rozwiń +

Czyste dachy, elewacje, kostka brukowa, czy też inne widoczne konstrukcje to wizytówka każdej firmy i domu. W nieczyszczonych ścianach oraz dachach rozwijają się grzyby, porosty i glony, które wnikają w strukturę materiału, co powoduje jego mikropęknięcia oraz przyspiesza proces niszczenia i starzenia się elewacji.

Poprzez specjalistyczne działania firmy KB7, stare, brudne ściany i elewacje odzyskają swe pierwotne kolory i właściwości. Nasze usługi pozwalają nie tylko pozbyć się pyłów, zacieków i wykwitów lecz również zabezpieczyć elewację przed ponownym ich wystąpieniem. Oferujemy impregnację powierzchni specjalnymi środkami hydrofobowymi zapobiegającymi wnikaniu wody w strukturę elewacji. Dzięki temu zabiegowi warunki nie będą sprzyjać rozwojowi glonów, a osady nie będą się trwale osadzać na powierzchni ścian.

Odczucie czystości odnosi się zarówno do wnętrz jak i zewnętrz obiektu oraz terenów w jego obrębie. W Polsce dopiero nastaje moda na czyste ściany i elewacje. Poprzez zrozumienie tego faktu polepszamy wizerunek firmy zyskujemy nowych klientów oraz dodatkowe oszczędności. Zadania realizujemy różnymi metodami oraz technikami.

Oferta skierowania dla:
- klienta biznesowego
- klienta indywidualnego

KOSTKA BRUKOWA

rozwiń +

Oferujemy:

 1. czyszczenie kostki brukowej
  (usuwanie zabrudzeń, zacieków, roślinności, glonów, plam, wykwitów itp.)
 2. impregnację kostki brukowej
  zabezpieczenie przed wodą, czynnikami atmosferycznymi, promieniowaniem słonecznym, ograniczenie skutków mrozu)
 3. koloryzację kostki brukowej
Używamy wysokiej klasy preparatów chemicznych oraz specjalistycznych maszyn czyszczących.
Stosowane przez nas środki ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne dla roślin.

Oferta skierowania dla:
- klienta biznesowego
- klienta indywidualnego

RENOWACJA OGRODZEŃ

rozwiń +

Oferujemy:

 1. czyszczenie ogrodzeń kamiennych, betonowych, wapiennych, marmurowych, ceglanych, drewnianych, klinkierowych i innych pod wysokim ciśnieniem (usuwanie zabrudzeń, zacieków, glonów, porostów, grzybów)
 2. czyszczenie drewna (tarasy, podesty, architektura ogrodowa, elewacje, konstrukcje itp.)
 3. ograniczającymi ponowne zabrudzenie
 4. zabezpieczającymi przed wodą i czynnikami atmosferycznymi
 5. ograniczającymi rozwój grzybów, glonów, mchu i porostów
 6. malowanie murów, ogrodzeń, tarasów metodą natryskową z użyciem agregatu hydrodynamicznego
 7. antykorozyjną renowację ogrodzeń metalowych.
Oferta skierowania dla:
- klienta biznesowego
- klienta indywidualnego

MYCIE SAMOCHODÓW

rozwiń +

Usługa ekologicznego mycia parowego polega na zastosowaniu do czyszczenia urządzeń zwanych myjniami parowymi. Są one rewolucyjnym produktem, pozwalają na drastyczną redukcję zużycia wody i chemii (w porównaniu z myjkami ciśnieniowymi) i jednoczesne podniesienie standardu mycia.

Przebieg procesu czyszczenia
Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Myjnie parowe (myjki parowe) różnią się od myjek ciśnieniowych pod tym względem, że zamiast wodą, brud z lakieru spłukiwany jest za pomocą pary. Para o wilgotności zaledwie 5% i temperaturze 80 stopni, wystrzeliwana pod ciśnieniem 8-10 bar bardzo szybko rozpuszcza brud na powierzchni samochodu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Następnie brud ten jest spłukiwany.

Zastosowanie
Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki zawiasy (tu jej bardzo duża przewaga w porównaniu z myjkami ciśnieniowymi). Parą umyć można również silnik, co jest zdecydowanie bardziej bezpieczne niż w przypadku myjek ciśnieniowych (sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych).
W przeciwieństwie do myjek ciśnieniowych, myjnie parowe mogą być stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu. Nadają się zarówno do czyszczenia kokpitu i innych elementów plastikowych, jak i elementów skórzanych i obitych tapicerką.

Parę o wysokiej temperaturze, nie tylko usuwa brud, ale także dezynfekuje, eliminując wszystkie bakterie, wirusy i grzyby.

Oferta skierowania dla:
- klienta biznesowego
- salonów samochodowych,
- szkół nauki jazdy,
- firm transportowych

DOCZYSZCZANIE I KONSERWACJA MASZYN

W interesie każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego jest dbałość o konserwację maszyn, linii technologicznych, narzędzi, gdyż zapobiegnie to w przyszłości ich szybszemu zużywaniu się, nagłym awariom oraz kosztownym przestojom i naprawom. Dodatkowo właściwie przeprowadzone konserwacje wpływają znacznie na obszar bezpieczeństwa i zdrowia pracowników.

Podstawową czynnością rozpoczynającą prace konserwacyjne jest dokładne oczyszczenie maszyn i narzędzi. Należy usunąć z nich brud, rdzę, pozostałości farby, starannie odtłuścić i w niektórych przypadkach zdezynfekować (przemysł spożywczy, farmacja, gastronomia). Pracownicy utrzymania ruchu, monterzy, firmy serwisowe i konserwatorskie wykonują w/w czynności przy użyciu dużej ilości rozpuszczalników, czyściwa, ściereczek, a niekiedy i wody. Wysokie zużycie tych materiałów ich utylizacja oraz czas poświęcony na doczyszczenie i odtłuszczenie podzespołów i elementów maszyn znacznie podnosi koszty konserwacji. Parownice są propozycją narzędzia, które w szybki, dokładny i efektywny sposób wyczyści i jednocześnie zdezynfekuje powierzchnię maszyny. Zabrudzenia zostaną rozpuszczone przez suchą parę (zawartość 5 - 6% wody) o temperaturze 145 - 180° C w wielu przypadkach bez użycia preparatu chemicznego. Para jest w stanie dotrzeć do porów, zakamarków i miejsc trudnodostępnych, których wyczyszczenie i dezynfekcja metodami standardowymi nie przyniosłaby oczekiwanego efektu. Zastosowanie preparatu dedykowanego do usuwania ciężkich, oleistych zabrudzeń bądź też do czyszczenia i dezynfekcji w przemyśle spożywczym uczyni proces czyszczenia parą jeszcze bardziej efektywnym.

Oferta skierowania dla:
- klienta biznesowego

NASZSPRZĘT