MYCIE POJAZDÓW

MyciePOJAZDÓW

Usługa ekologicznego mycia parowego polega na zastosowaniu do czyszczenia urządzeń zwanych myjniami parowymi. Są one rewolucyjnym produktem, pozwalają na drastyczną redukcję zużycia wody i chemii (w porównaniu z myjkami ciśnieniowymi) i jednoczesne podniesienie standardu mycia.

Przebieg procesu czyszczenia

Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Myjnie parowe (myjki parowe) różnią się od myjek ciśnieniowych pod tym względem, że zamiast wodą, brud z lakieru spłukiwany jest za pomocą pary. Para o wilgotności zaledwie 5% i temperaturze 80 stopni, wystrzeliwana pod ciśnieniem 8-10 bar bardzo szybko rozpuszcza brud na powierzchni samochodu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Następnie brud ten jest spłukiwany.

Zastosowanie

Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki zawiasy (tu jej bardzo duża przewaga w porównaniu z myjkami ciśnieniowymi). Parą umyć można również silnik, co jest zdecydowanie bardziej bezpieczne niż w przypadku myjek ciśnieniowych (sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych).

W przeciwieństwie do myjek ciśnieniowych, myjnie parowe mogą być stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu. Nadają się zarówno do czyszczenia kokpitu i innych elementów plastikowych, jak i elementów skórzanych i obitych tapicerką.

Parę o wysokiej temperaturze, nie tylko usuwa brud, ale także dezynfekuje, eliminując wszystkie bakterie, wirusy i grzyby.

Oferta skierowania dla:

Klienta biznesowego
- salonów samochodowych,
- szkół nauki jazdy,
- firm transportowych

NASZSPRZĘT