- METODY PRACY

Czyszczenie specjalistyczne-metodypracy

CZYSZCZENIE CIŚNIENIOWE

Mycie wysokociśnieniowe (czyszczenie hydrodynamiczne) - w metodzie tej wykorzystuje się właściwości tnące strumienia wody pod wysokim ciśnieniem, który przecinając warstwę osadów lub korozji wytwarza między nią a podłożem nadciśnienie odrywające daną warstwę.

CZYSZCZENIE PAROWE

Parownice nadają się do zastosowań w wielu branżach, zapewniając wiele korzyści związanych ze skutecznym czyszczeniem i dezynfekcją. Po zakończeniu pracy czyszczona powierzchnia jest prawie sucha. Są one rewolucyjnym produktem, pozwalają na drastyczną redukcję zużycia wody i chemii (w porównaniu z myjkami ciśnieniowymi) i jednoczesne podniesienie standardu mycia.

HYDROPIASKOWANIE

Hydropiaskowanie jest to abrazyjna metoda oczyszczania powierzchni z najbardziej uporczywych zabrudzeń. Usługa ta polega na skierowaniu na powierzchnię czyszczoną wody pod wysokim ciśnieniem z domieszką twardego kruszywa. Woda oprócz rozpędzania cząstek ma za zadanie całkowicie ograniczyć pylenie.

INNE

Firma KB7 świadczy usługi w szerokim zakresie działania, jeżeli interesuje Cię wykonanie usługi która nie została szczegółowo wymieniona na naszej stronie www skontaktuj się z nami aby uzgodnić szczegółowy zakres prac którym jesteś zainteresowany.

Oferta skierowania dla:
- Klienta biznesowego
- klienta indywidualnego

NASZSPRZĘT