O FIRMIE

18.06.2018

Firma KB7 od początku swojej działalności wyróżnia się wszechstronnością i zakresem swojego działania. Prace które zlecane są naszej firmie cechuje rzetelne wykonanie z dbałością o szczegóły. Posiadamy park maszynowy dzięki któremu nasze prace wykonywane są szybko, profesjonalnie, czysto i sprawnie. Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych i niestandardowych zleceń.

Stawiamy na wszechstronność zarazem dbając o rzetelność w wykonywanych zleceń. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wycenę naszych usług. Specyfika każdego zadania jakiego się podejmujemy, jest inna. Mając tego świadomość nie trzymamy się sztywnych ram cenowych. Oferując kompleksową obsługę danej firmy możemy zaoferować znacznie korzystniejsze warunki niż nasza konkurencja.

Profilem działania naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta biznesowego w szerokim spectrum usług. Jednakże dbamy również o potrzeby klientów prywatnych będąc świadomi faktu, że prywatne osoby dysponują zazwyczaj mniejszym budżetem niż klienci biznesowi. Staramy się zatem dopasowywać nasze ceny za każdym razem indywidualnie, podchodząc do sprawy realistycznie dbając o finanse naszych klientów.
Przygotowując oferty dla naszych klientów przede wszystkim stawiamy na jakość, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

NASZSPRZĘT